Ekibimiz 17.11.2017 Tarihinde Yunus Emre ve Onur Sarp Tarafından Kurulmuştur.

 
Asıl Hedefimiz Bir Sanal Ortam Değil Bir Aile , Dost Ortamı Kurmayı Amaçladık.

KızılTürk™ ekibi olarak bilinçli ve disiplinli bir şekilde emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Ekibimiz; birçok Türk ekip ve lojistiklerin yanı sıra birkaç yabancı ekibin tanıdığı geniş bir kitleye sahibiz ve her geçen gün daha da genişleyerek büyümeye devam ediyoruz. 

Ekip için gerçekten ciddi manalarda şartlarımız var (ETS 2 için istediğimiz DLC paketleri). Ancak oyunun bu eklentilerle daha da zevkli olduğunu katıldığınız konvoylarda bunu daha iyi anlayacaksınız.

Kuruluşumuzdan bu yana çeşitli etkinliklerde yer aldık. Bunlardan bazıları Türkiye’nin özel günlerindeki etkinliklerdir ( 18 Mart , 23 Nisan vb.) ve hala ekip olarak bu tür etkinliklerde büyük rol almaktayız.

Her ne kadar ekibimizi bazı sebepler zedelemeye veya sekteye uğratmaya çalışsa da KızılTürk™ Ekibi olarak her durumda soğukkanlılığımızı koruyup gerekli yerlere gerektiği gibi karşılığımızı verdik ve gidenler yaptıklarıyla, kalanlar ise

”Biz Bir Aileyiz” inancıyla burada kalıp gücümüze güç katmıştır. Biz bir lojistik olarak değil her zaman ekip olarak ilerledik ve ilerlemeye devam edeceğiz.

Asıl hedefimiz ise birbirlerini yüz yüze görmeyen insanlara nasıl aile olunabilineceğini göstermektir. Gerçekten bu ekibe katıldığınızda nasıl bir ortama girdiğinizi yaşayarak daha iyi anlayacaksınız. Bunda etkinliklerimiz ve konvoylarımız büyük rol oynamaktadır.